У Полтаві десятки юних спортсменів отримали призи за перемоги

У Полтаві десятки юних спортсменів отримали призи за перемоги | Фото: rada-poltava.gov.ua

Днями нагородили учасників змагань з п’яти видів спорту в рамках V міської дитячої Спартакіади

Нагадаємо, що цього року в змаганнях взяло участь понад чотири тисячі юних спортсменів із 28 видів спорту.

Вільна боротьба

В турнірі з вільної боротьби змагалися 230 дітей у трьох вікових категоріях. В загальнокомандному заліку перше місце виборола ДЮСШ «Авангард» імені Шемякіна, друге місце дісталося вихованцям ДЮСШ № 4. Третє призове місце зайняла команда ПОДЮСШ «Колос».

Переможцями у віковій категорії 1995-1996 років народження стали: Олександр Шумилін, Віктор Блищак, Олександр Дряпак, Тимур Кучеренко, Олександр Плішко, Алорес Домідзе та Влад Шаманов.

У віковій категорії 1997-1998 р. н. перемогли: Андрій Медяник, Олександр Шостаков, Євген Ярош, Олег Прокопенко, Дмитро Семна, Влад Лобач та Василь Решетар.

У віковій категорії 2000-2001 роки народження перемогли: Максим Бондаревський, Микита Моргун, Артем Кривенко, Богдан Свіріденко, Вадим Федін, Тарас Солодчук та Гліб Глущенко.

Греко-римська боротьба

В дводенних змаганнях з греко-римської боротьби, що проходили в рамках Спартакіади серед ДЮСШ та федерацій на призи ГО «Наш Дім-Полтава» взяло участь 55 спортсменів, які змагалися в одинадцяти вагових категоріях. Отже, переможцями чемпіонату стали: Іван Пилипенко (до 27 кг), Юрій Шевченко (до 32 кг), Ілля Непийпиво (до 35 кг), Юрій Якименко (до 42 кг), Сергій Капустянський (до 47 кг), Микита Марусич (до 50 кг), Владислав Квасневський (до 55 кг), Максим Черемних (до 60 кг), Вадим Якуш (до 66 кг), В’ячеслав Лисенко (до 74 кг) та Віталій Дробязгін переміг у ваговій категорії до 100 кг. Другі місця у тих же вагових категоріях відповідно вибороли: Захар Іноземцев, Максим Шевченко, Дмитро Маленко, Ярослав Коган, Олександр Капустянський, Володимир Зуб, Руслан Заєць, Размік Халітов, Тарас Біленко, Богдан Кеблиш та Михайло Курбала. Третіми стали: Ілля Кириченко, Семен Александров, Ілля Воробйов, Георгій Євтушенко, Віталій Кірпота, Арсеній Шевченко, Ілля Александров, Олександр Рокита, Артем Ляшенко, Артем Рак та Валентин Прокопенко.

Кульова стрільба

В дводенних змаганнях, що відбулися 21-22 вересня в рамках Спартакіади на призи ГО «Наш Дім-Полтава» прийняло участь 37 спортсменів.

У вправі з «МГ-2» переможницею стала Тетяна Майстренко, друге місце виборов Олександр Подпорін. Третім став Олексій Кобозєв. У вправі з «МП-1» (малокаліберний пістолет) переміг Андрій Ковальов, другим став Олександр Смолянський. Третє місце виборов Юрій Гусак.

Плавання

У змаганнях з плавання, що відбулися наприкінці жовтня — початку листопада взяли участь понад 200 спортсменів в десяти вікових категорій ( діти 1995-2004 років народження). Після важких запливів на різні дистанції в оновленому басейні «Дельфін» були визначені призери чемпіонату. Отже, переможцями у різних вікових категоріях стали: Андрій Іжик, Оксана Борисова, Олександр Таган, Карина Євтушенко, Богдан Хмелевський, Валерія Магеря, Антон Соколенко, Юля Сидоренко, Коля Куденко, Євген Дубницький, Ліля Ходня, Костя Жмак, Вікторія Солнцева, Кирило Денисенко, Настя Дейнеко, Софія Сокало, Максим Лейва, Валерія Тугай, Даня Конов-Гончаренко та Аліса Смірнова.

Веслування на байдарках і каное

В турнірі з веслування на байдарках і каное 180 спортсменів змагалися як на воді, так і з загальної фізичної підготовки ( підтягування на перекладині, згинання і розгинання рук в упорі лежачи, піднімання прямих ніг до голови та човниковий біг).

Переможцями у різних вікових категоріях із ЗФП стали: Микита Жаботинський, Альона Дударевська, Леонід Штефанюк, Яна Єременко, Михайло Рябіко, Максим Клінов, Владилена Щербак та Анна Москаленко.

Переможцями у категорії К-1 (байдарки) у різних вікових категоріях та дистанціях стали: Ігор Подгорецький, Анна Рудь, Владислав Семенов, Анна Чуревич, Данііл Кліменко, Світлана Пономарьова, Олександр Конь, Олександр Деменко, Сергій Іванов та Артур Носенко.

Переможцями у категорії С-1 (каное) у різних вікових категоріях та дистанціях стали: Ілля Трирог, Лідія Ігуменова, Владислав Висоцький, Дмитро Білоконь та Микита Тіхонов.

Урочисту церемонію нагородження учасників та призерів V традиційної міської дитячої Спартакіади на призи Громадського об’єднання «Наш Дім-Полтава» провели міський голова Олександр Мамай та інші лідери ГО. Вони привітали юних спортсменів, побажали майбутніх перемог, подякували тренерам і батькам та нагородили усіх учасників грамотами, медалями та грошовими винагородами.

Окремий подарунок отримав Дмитро Загній, якому під час нагородження юних спортсменів Олександр Мамай вручив посвідчення майстра спорту України з веслування на байдарках і каное.