Найкращими пауерліфтерами України визнали полтавців

Під час першого Кубку України з жиму штанги лежачи без спецекіпірування пауерліфтери Полтавщини посіли призові місця

У Кременчуці відбувся перший Кубок України з жиму лежачи без спеціального екіпірування.

Його організувала Федерація бодібілдінгу Полтавської області, спортивний клуб «Нафтохімік» і Федерація пауерліфтинга України за підтримки ПАТ «Укртатнафта».

У змаганнях узяли участь 15 областей України. Серед них, за загальним показником, кращою виявилася Полтавська область, на другому місці — Харківська і на третьому — Донецька.

Більше 20 жінок в семи вагових категоріях та 50 чоловіків у восьми вагових категоріях демонстрували присутнім свою силу під час жиму штанги лежачи.

За результатами змагань, у ваговій категорії до 72 кілограм абсолютною чемпіонкою стала Вікторія Зрайченко з Єнакієво. Кременчужанка Людмила Гордієнко, представниця спортивного клубу «Нафтохімік», посіла почесне 2 місце. Серед чоловіків бронзу отримали Юрій Колесник (СК «Нафтохімік», вагова категорія до 120 кілограм) та Сергій Плєтньов (СК «Нафтохімік», вагова категорія понад 120 кілограм) з Кременчука.

Серед представників Полтави медалі здобули: Іраклі Мдівнішвілі (1-е місце у ваговій категорії до 74 кг), Марта Добрякова (1-е місце у в/к до 63 кг), Тамара Стєнкова (1-е місце у в/к до 47 кг), Ірина Котенджи (2-е місце у в/к до 63 кг), Анастасія Зоріна (3-е місце у в/к до 57 кг).