Полтавські податківці — найкращі гирьовики серед колег

Фінальні змагання ІІ спартакіади ДПС України, яка нещодавно відбулася в Алушті, принесли збірній команді органів ДПС Полтавської області 6-те загальнокомандне місце серед 27 команд-учасниць

Загалом у змаганнях взяли участь понад 580 спортсменів, які цьогоріч виборювали першість у п’яти видах спорту.

Учасники збірної команди органів ДПС Полтавщини зайняли 1-ше місце з гирьового спорту, 7-ме місце з міні-футболу, 8-ме місце з кульової стрільби із пістолету, 9-те місце з настільного тенісу та 17-те місце з волейболу.

Особливо вдалим цього року був виступ команди гирьовиків. Так, державний податковий інспектор відділу інформатизації процесів оподаткування Лубенської ОДПІ майстер спорту Володимир Галушка зайняв 2-ге місце в особистому заліку у ваговій категорії вище 80 кг, старший оперуповноважений відділу оперативного супроводження діяльності підрозділів боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом УПМ ДПА в області кандидат у майстри спорту Владислав Сушко — 3-тє місце в особистому заліку у ваговій категорії до 80 кг; оперуповноважений відділення викриття злочинів у базових галузях економіки відділу податкової міліції ДПІ у м. Полтава Павло Городянин — 3-тє місце в особистому заліку у ваговій категорії вище 80 кг.

Хороші результати показали учасники полтавської збірної і в інших видах спорту. Так, кращим бомбардиром з футзалу став старший оперуповноважений відділення протидії незаконному відшкодуванню податку на додану вартість ВПМ ДПІ у м. Полтава Рідван Хісматуллін, який забив 4 м’ячі у ворота суперників. А старший оперуповноважений УПМ ДПА у Полтавській області Ольга Донченко посіла 5-те місце в особистому заліку серед жінок з кульової стрільби з пістолету. Шосте місце в особистому заліку серед чоловіків з настільного тенісу виборов старший державний податковий ревізор-інспектор відділу перевірок платників податків управління податкового контролю юридичних осіб Кременчуцької ОДПІ першорозрядник Володимир Невмивака.

На думку представника команди Володимира Литвиненка, проведення спартакіад сприяє системному розвитку аматорського спорту в колективах органів державної податкової служби, створює підґрунтя для подальшої участі команд та спортсменів у міжнародних та національних змаганнях, чемпіонатах Європи та світу, а також популяризує здоровий спосіб життя серед працівників державної податкової служби.

Управління масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Полтавській області