У Лубнах відбувся міжнародний шаховий турнір

У Лубнах відбувся міжнародний шаховий турнір | Фото: lubnyrada.com.ua

Близько 20 шахісток з Полтавської, Чернігівської, Дніпропетровської, Тернопільської областей зібралися на 8-ий шаховий турнір, присвячений 107-ій річниці з дня народження видатної лубенської шахістки Людмили Руденко та 20-ій річниці незалежності України

Цьогорічний турнір має статус міжнародного й, відповідно, зареєстрований на сайті ФІДЕ, повідомляє прес-служба Лубенської міської ради. У змаганнях серед інших взяли участь три майстра спорту міжнародного рівня.

— Змагання проходили у двох турнірах. Встановлена норма майстра спорту України для 5 спортсменок, — розповів президент Полтавської обласної федерації шахів Григорій Щербов.

За перемогу боролися шахістки із світовим визнанням. Найповажніша учасниця турніру — кандидат в майстри спорту з шахів і шашок Надія Шабварова з Пирятина. Останнім часом на змагання вона їздить рідко, хоча в шахи грає все своє життя. А наймолодша учасниця змагань — 11-річна полтавка Юлія Починок.

У турнірі-А І місце виборола Марина Цирюльник, ІІ місце — Дар’я Орлянська, аІІІ місце у Світлани Москалець — усі три переможниці з Дніпропетровська.

У турнірі-Б, з обрахуванням національного рейтингу, І місце посіла Світлана Малимоненко з Решетилівського району, ІІ місце у полтавки Христини Арцевої, ІІІ місце виборола Надія Шамфарова з Пирятина.

Усіх переможців та призерів управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації нагородило грамотами та медалями, призи надала Лубенська міська рада.