15 березня, 9:21

Троє полтавських школярів здобули призові місця одразу у трьох обласних олімпіадах

262 школяра з Полтави посіли призові місця в обласних олімпіадах, з яких троє — одразу з трьох предметів

У лютому «Полтавщина» публікувала імена переможців міських учнівських олімпіад у Полтаві. Ми з’ясували, що п’ятеро з них здобули призові місця одразу у чотирьох міських олімпіадах, 22 — у трьох олімпіадах і 112 — у двох. Усі вони мали можливість взяти участь у наступному етапі — обласних олімпіадах.

Минув місяць і ми дізналися імена полтавських школярів, які змогли посісти 1, 2 та 3 місця у змаганні із кращими учнями Полтавщини. Таких учнів у Полтаві назбиралося 262, з них троє здобули призові місця одразу у трьох обласних олімпіадах і 27 — одразу у двох:

ПІБ Навчальний заклад Клас Призове місце, предмет
Чертіхіна Кристина Олегівна  гімназія № 17 10 I — німецька мова
I — трудове навчання
II — російська мова та література
Бардакова Мілана Владиславівна  ЗОШ № 5 9 I — німецька мова
I — англійська мова
II — українська мова та література
Рожко Денис Валерійович  гімназія № 33 9 II — інформатика
III — фізика
III — математика
Безкоровайний Станіслав Васильович  ліцей № 1 9 I — хімія
II — інформатика
Стародумов Сергій Олександрович  гімназія № 33 10 I — фізика
II — хімія
Павлова Юлія Володимирівна  гімназія № 6 11 I — правознавство
II — англійська мова
Явтушенко Станіслав Олександрович  гімназія № 31 11 I — економіка
II — географія
Майборода Тетяна Ігорівна  ЗОШ № 4 10 I — українська мова та література
II — російська мова та література
Лизенко Дарина Андріївна  гімназія № 13 8 I — правознавство
III — українська мова та література
Дорошенко Євген Русланович  гімназія № 32 11 I — економіка
III — математика
Коваленко Денис Володимирович  ліцей № 1 10 I — інформаційні технології
III — інформатика
Марченко Михайло Олександрович  ЗОШ № 2 8 I — біологія
III — історія
Джугань Євгеній Сергійович  ЗОШ № 5 10 I — історія
III — хімія
Мамішев Ельдар Іса-Огли  гімназія №  33 11 I — математика
III — фізика
Шалашна Діана Дмитрівна  гімназія № 17 9 II — російська мова та література
II — англійська мова
Тютюнник Петро Богданович  ліцей № 1 11 II — фізика
II — інформатика
Колодєєв Іван Олександрович  ЗОШ№ 29 10 II — географія
II — хімія
Селезько Владислава Юріївна  ЗОШ№ 30 10 II — історія
II — правознавство
Бондаренко Богдан Юрійович  гімназія № 6 9 II — німецька мова
II — англійська мова
Яровий Денис Олексійович  ЗОШ № 30 8 II — математика
II — інформатика
Іваниця Микита Олександрович  гімназія № 17 11 II — історія
II — хімія
Коломієць Євгенія Валеріївна  ЗОШ№ 2 10 II — англійська мова
III — українська мова та література
Шпортун Євгеній Віталійович  гімназія № 31 8 II — фізика
III — інформатика
Мамай Сергій Олександрович  гімназія № 31 10 II — українська мова та література
III — англійська мова
Почапський Владислав Євгенович  НВК № 16 10 II — екологія
III — біологія
Гавриленко Вікторія Олександрівна  НВК № 16 10 II — географія
III — англійська мова
Інкол Антон Геннадійович  НВК № 16 11 II — хімія
III — інформатика
Колєчкіна Єлизавета Вікторівна  гімназія № 32 11 II — географія
III — математика
Бушурова Олена Станіславівна  гімназія № 33 8 III — біологія
III — хімія
Королюк Олеся Олегівна  ліцей № 1 11 III — українська мова та література
III — англійська мова

Імена цих учнів були і серед минулорічних призерів. Зокрема, тодішня 9-класниця Кристина Чертіхіна перемогла в олімпіадах з російської та трудового навчання, Мілана Бардакова посіла друге місце в олімпіаді з української, Денис Рожко — третє місце з інформатики, а Сергій Стародумов посів призові місця в олімпіадах одразу з чотирьох предметів: з інформатики (3 місце), математики (3 місце), фізики (1 місце) та хімії (1 місце).

Також варто відзначити Дарину Лизенко, яка випереджає однолітків. Навчаючись у восьмому класі, вона перемогла і у міській, і в обласній олімпіаді з правознавства.

Повний перелік призерів з Полтави приводимо нижче:

ПІБ Клас Навчальний заклад Місце
Англійська мова
Бардакова Мілана Владиславівна 9 ЗОШ № 5  I
Боровик Єва Вікторівна 11 спецшкола № 3  I
Шалашна Діана Дмитрівна 9 гімназія № 17 II
Мокляк Таїсія Олегівна 9 ЗОШ № 29 II
Бондаренко Богдан Юрійович 9 гімназія № 6 II
Мирінець Богдан Вікторович 9 ЗОШ№ 3 II
Тимошенко Анна Геннадіївна 10 ліцей № 1 II
Коломієць Євгенія Валеріївна 10 ЗОШ№ 2 II
Гаращук Анастасія Олександрівна 10 ЗОШ№ 2 II
Лопань Катерина Ігорівна 10 ЗОШ№ 26 II
Халімон Олександра Геннадіївна 10 гімназія № 33 II
Дуднік Віталія Володимирівна 10 ЗОШ № 29 II
Панченко Анастасія Віталіївна 10 ЗОШ№ 29 II
Павлова Юлія Володимирівна 11 гімназія № 6 II
Христофор Дмитро Володимирович 11 гімназія № 6 II
Слюсаренко Анжела Андріївна 11 ліцей № 1 II
Ель-Шбейр Александер Жан Філіп 9 гімназія № 33 III
Онищенко Дмитро Сергійович 9 ЗОШ № 10 III
Гавриленко Вікторія Олександрівна 10 НВК № 16 III
Капустянський Ігор Денисович 10 ліцей № 1 III
Мамай Сергій Олександрович 10 гімназія № 31 III
Королюк Олеся Олегівна 11 ліцей № 1 III
Інкол Антон Генадійович 11 НВК № 16 III
Кобзар Денис Сергійович 11 ЗОШ № 29 III
Біологія
Марченко Михайло Олександрович 8 ЗОШ № 2  I
Матяш Ярослав Романович 8 гімназія «Здоров'я» № 14 II
Сич Оксана Василівна 9 спецшкола № 3 II
Бублій Валерія Андріївна 10 НВК № 16 II
Гольден Олександра Віталіївна 11 ЗОШ № 34 II
Салюк Анна Олександрівна 11 ЗОШ № 4 II
Бушурова Олена Станіславівна 8 гімназія № 33 III
Макаренко Юлія Ігорівна 8 ЗОШ № 34 III
Харченко Микита Романович 8 НВК № 16 III
Почапський Владислав Євгенович 9 НВК № 16 III
Корнєва Марина Олександрівна 9 гімназія № 33 III
Свінчук Ілона Миколаївна 9 ЗОШ № 27 III
Реутов Едуард Олександрович 9 гімназія № 13 III
Іванов  Михайло Сергійович 10 гімназія № 21 III
Приставка Марина Олексіївна 10 ЗОШ № 29 III
Домішкевич Ірина Миколаївна 10 гімназія № 32 III
Жукова Маргарита Ігорівна 11 ЗОШ № 29 III
Євтушенко Анастасія Олександрівна 11 гімназія № 32 III
Карлінська Ілона Володимирівна 11 гімназія № 6 III
Мариняк Дар’я Костянтинівна 11 НВК № 16 III
Макарчук Вікторія В’ячеславівна 11 ЗОШ № 7 III
Географія
Северин Анастасія Володимирівна 9 гімназія № 31 II
Сухобок Анастасія Сергіївна 9 гімназія № 31 II
Колодєєв Іван Олександрович 10 ЗОШ№ 29 II
Риндя Микола Костянтинович 10 ЗОШ№ 34 II
Гавриленко Вікторія Олександрівна 10 НВК № 16 II
Журавель Дмитро Валентинович 10 гімназія № 33 II
Радько Анастасія Василівна 10 гімназія № 31 II
Явтушенко Станіслав Олександрович 11 гімназія № 31 II
Колєчкіна Єлизавета Вікторівна 11 гімназія № 32 II
Шмиголь Софія Сергіївна 8 гімназія № 17 III
Алькова Аліна Максимівна 8 ЗОШ № 29 III
Федосєєва Ілона Олегівна 9 ліцей № 1 III
Бейгул Владислав Сергійович 9 ЗОШ № 26 III
Коротич Софія Євгеніївна 9 ліцей № 1 III
Решетько Вікторія Олександрівна 9 НВК № 16 III
Терещенко Ілля Олександрович 9 гімназія № 33 III
Брагуца Владислав Аркадійович 10 ліцей № 1 III
Слюсаренко Анастасія Вікторівна 11 гімназія № 33 III
Ісіньов Олег Валерійович 11 ЗОШ № 9 III
Добровольська Анастасія Олександрівна 11 гімназія № 13 III
Екологія
Митюшина Ольга Олегівна 10 гімназія «Здоров’я» № 14 II
Почапський Владислав Євгенович 10 НВК № 16 II
Троян Карина Сергіївна 11 гімназія № 13 III
Піхуля Влада Вадимівна 11 ЗОШ № 28 III
Економіка
Явтушенко Станіслав Олександрович 11 гімназія № 31  I
Дорошенко Євген Русланович 11 гімназія № 32  I
Носач Олег Євгенович 9 гімназія № 31 II
Зейналова Карина Брахманівна 11 ЗОШ № 30 II
Грицай Анастасія Романівна 9 гімназія № 31 III
Ситник Дар’я Романівна 9 ліцей № 1 III
Коробко Артем Ігорович 9 гімназія № 32 III
Соколова Поліна Віталіївна 10 гімназія «Здоров’я» № 14 III
Забедейко Анна Владиславівна 11 ліцей № 1 III
Інформатика
Яровий Денис Олексійович 8 ЗОШ № 30 II
Рожко Денис Валерійович 9 гімназія № 33 II
Безкоровайний Станіслав Васильович 9 ліцей № 1 II
Тютюнник Петро Богданович 11 ліцей № 1 II
Шпортун Євгеній Віталійович 8 гімназія № 31 III
Трусов Сергій Іванович 8 ліцей № 1 III
Матяш Володимир Геннадійович 8 НВК № 16 III
Коваленко Денис Володимирович 10 ліцей № 1 III
Попов Ілля Олексійович  10 гімназія № 31 III
Інкол Антон Геннадійович 11 НВК № 16 III
Інформаційні технології
Ніколайчук Денис Анатолійович 8 гімназія № 17  I
Коваленко Денис Володимирович 10 ліцей № 1 I
Гринь Аліна Вікторівна 11 гімназія № 31  I
Кулініч Богдан Юрійович 11 гімназія № 6 I
Максимович Дарія Костянтинівна 8 гімназія № 31 II
Миглін Андрій Олександрович 9 гімназія № 17 II
Бугаєвський Михайло Сергійович 9 ЗОШ № 30 II
Шишков Олександр Сергійович 9 гімназія № 17 II
Салогуб Роман Андрійович 10 гімназія № 21 II
Бочкарь Володимир Олександрович 10 ЗОШ № 30 II
Шахова Анастасія Павлівна 11 ЗОШ № 30 II
Олексієнко Валерій Петрович 8 гімназія № 31 III
Левченко Дмитро Петрович 8 гімназія № 13 III
Семенова Владислава Віталіївна 9 гімназія № 33 III
Мережко Данило Романович 10 ліцей № 1 III
Микуця Роман Сергійович 10 ЗОШ № 34 III
Лобач Ілля Андрійович 11 ЗОШ № 30 III
Бордун Максим Олександрович 11 ліцей № 1 III
Історія
Василенко Василь Миколайович 8 гімназії № 6  I
Брагуца Дарія Аркадіївна 8 ліцей № 1 I
Джугань Євгеній Сергійович 10 ЗОШ № 5  I
Радкевич Богдан Владиславович 8 ЗОШ № 8 II
Бесарабов Данило Олегович 9 спецшкола № 3  II
Самарін Андрій Костянтинович 9 гімназія № 33 II
 Шендріков Євгеній Олександрович 10 ліцей № 1 II
Селезько Владислава Юріївна 10 ЗОШ№ 30 II
Шаповал Владислав Романович 10 НВК № 16 II
Кіряшов Артур Олександрович 11 ліцей № 1 II
Вусик Максим Юрійович 11 гімназія № 32 II
Іваниця Микита Олександрович 11 гімназія № 17 II
Конопльов Артем Сергійович 11 ЗОШ № 5 II
Бородай Даниіл Констянтинович 8 ЗОШ № 24 III
Марченко Михайло Олександрович 8 ЗОШ № 2 III
Гончарова Анна Дмитрівна 8 спецшкола № 3 III
Корунський Володимир Володимир 8 ЗОШ № 28 III
Кадучка Катерина Андріївна 9 НВК № 16 III
Тіщенко Владислав Іванович 9 ЗОШ № 28 III
Ярошенко Валерія Андріївна 9 ЗОШ № 30 III
Патенко Данило Васильович 10 гімназія № 17 III
Математика
Мамішев Ельдар Іса-Огли 11 гімназія №  33  I
Каленський Олександр Миколайович 7 гімназія № 6 II
Круглов Максим Вікторович 7 ЗОШ № 9 II
Тур Максим Віталійович 7 гімназія № 6 II
Яровий Денис Олексійович 8 ЗОШ № 30 II
Федорченко Ростислав Євгенійович 9 гімназія № 33 II
Грабар Олександр Олександрович 9 гімназія № 32 II
Генералов Микола Віталійович 10 гімназія № 31 II
 Стецук Андрій Євгенійович 10 гімназія № 33 II
Кравцов Олег Володимирович 10 гімназія № 31 II
Кащенко Юхим Єгорович 8 ліцей № 1 III
Мацицький Артем Олександрович 8 ліцей № 1 III
Козирь Аліса Володимирівна 9 гімназія № 17 III
Ляшенко Євгеній Сергійович 9 гімназія № 33 III
Рожко Денис Валерійович 9 гімназія № 33 III
Камуз Анна Олегівна 9 ЗОШ № 30 III
Кельса Данило Юрійович 10 гімназія № 31 III
Марченко Анастасія Миколаївна 10 ЗОШ № 5 III
Колєчкіна Єлизавета Вікторівна 11 гімназія № 32 III
Дорошенко Євген Русланович 11 гімназія № 32 III
 Голуб Дмитро Олександрович 11 гімназія № 17 III
Німецька мова
Бардакова Мілана Владиславівна 9 ЗОШ № 5  I
Чертіхіна Кристина Олегівна 10 гімназія № 17  I
Романенко Анастасія Олександрівна 11 гімназія № 33  I
Булочнікова Єлизавета Сергіївна 11 спецшкола № 3  I
Кечеджі Наталія Борисівна 8 гімназія № 13 II
Клименко Діана Віталіївна 9 спецшкола № 3  II
Бондаренко Богдан Юрійович 9 гімназія № 6 II
Дерев’янко Катерина Олегівна 10 гімназія № 33 II
Коломієць Юлія Павлівна 10 гімназія № 13 II
Гулякевич Анна Андріївна 10 гімназія № 17 II
Піскова Катерина Сергіївна 9 ЗОШ № 34 III
Репало Анастасія Володимирівна 9 гімназія № 33 III
Халімон Олександра Генадіївна 10 гімназія № 33 III
Іванова Наталія Юріївна 11 гімназія № 13 III
Правознавство
Лизенко Дарина Андріївна 8 гімназія № 13  I
Зогаль Дар’я Олександрівна 9 гімназія № 6  I
Поліщук Марта Юріївна 10 ліцей № 1 I
Павлова Юлія Володимирівна 11 гімназія № 6  I
Дмитренко Юлія Костянтинівна 11 гімназія № 33  I
Войтенко Карина Сергіївна 9 ЗОШ№ 28 II
Селезько Владислава Юріївна 10 ЗОШ№ 30 II
Ярина Андрій Федорович 10 НВК № 16 II
Пастушенко Валерія Олександрівна 10 гімназія № 17 III
Кольчевський Дмитро Юрійович 11 ЗОШ № 38 III
Кулик Анастасія Олександрівна 11 НВК № 16 III
Російська мова та література
Прусова Маріанна Олександрівна 11 гімназія № 13  I
Мамедова Ельвіна Азерівна 9 гімназія № 33 II
Шалашна Діана Дмитрівна 9 гімназія № 17 II
Майборода Тетяна Ігорівна 10 ЗОШ№ 4 II
Чертіхіна Кристина Олегівна 10 гімназія № 17 II
Якименко Наталія Юріївна 9 ЗОШ № 2 III
Дрозд Дар`я Дмитрівна 9 гімназія № 13 III
Макідон Ярослава Володимирівна 10 ЗОШ № 27 III
Кармазін Володимир Володимирович 11 ЗОШ № 4 III
Трудове навчання
Остапенко Поліна Олексіївна 9 ЗОШ № 27  I
Чертіхіна Кристина Олегівна 10 гімназія № 17  I
Білобров Олег Романович 10 ЗОШ № 27  I
Бабич Дмитро Олегович 10 ЗОШ № 34  I
Бородай  Анастасія  Олександрівна 11 гімназія № 17  I
Теремецька Анна Сергіївна 11 ЗОШ № 27  I
Шумський Володимир Павлович 11 гімназія № 17  I
Карандіна Владислава Андріївна 9 гімназія № 17 II
Ішу Анастасія Олександрівна 9 ЗОШ № 38 II
Зелений Богдан Романович 9  ЗОШ № 34 II
Красноус Анастасія Олександрівна 10 ЗОШ № 34 II
Макаренко Дар'я Віталіївна 10 гімназія № 33 II
Лівенцова Олена Юріївна 11 ЗОШ № 28 II
Хряпа Павло Олександрович 11 гімназія № 33 II
Шамота Микита Сергійови 9 ЗОШ № 27 III
Шедін Дмитро Андрійович 9 ЗОШ № 34 III
Черкашин Ігор Миколайович 10 гімназія № 6 III
Тригуб Ольга Миколаївна 11 ЗОШ № 30 III
Українська мова та література
Дуденко Ольга Максимівна 9 гімназія № 17  I
Майборода Тетяна Ігорівна 10 ЗОШ № 4  I
Світлична Ольга Андріївна 8 гімназія № 6 II
Бардакова Мілана Владиславівна 9 ЗОШ № 5 II
Хрєннікова Єва Олександрівна 9 спецшкола № 3  II
Мамай Сергій Олександрович 10 гімназія № 31 II
Таранець Богдан Владиславович 10 ЗОШ № 29 II
Чернявська Анастасія Валеріївна 10 гімназія № 21 II
Гриценко Яна Анатоліївна 11 гімназія № 17 II
Гузь Анастасія Юріївна 11 ЗОШ № 5 II
Малько Владислава Володимирівна 11 гімназія «Здоров’я» № 14 III
Кунашук Галина Олександрівна 8 гімназія № 31 III
Лебеденко Дар’я Юріївна 8 ліцей № 1 III
Лизенко Дарина Андріївна 8 гімназія № 13 III
Плигач Надія В’ячеславівна 8 гімназія № 17 III
Сенча Анастасія Миколаївна 8 гімназія № 21 III
Артюх Дмитро Григорович 9 гімназія № 33 III
Тилик Альона Юріївна 9 ЗОШ № 28 III
Мотієнко Мар’яна Анатоліївна 9 ЗОШ № 26 III
Тараненко Таїсія Віталіївна 9 ЗОШ № 2 III
Коломієць Євгенія Валеріївна 10 ЗОШ № 2 III
Королюк Олеся Олегівна 11 ліцей № 1 III
Фізика
Гайдученко Ігор Сергійович 8 ліцей № 1 I
Стародумов Сергій Олександрович 10 гімназія № 33  I
Чуйко Валерій Сергійович 11 ЗОШ № 5  I
Шпортун Євгеній Віталійович 8 гімназія № 31 II
Савицький Денис Олегович 9 спецшкола № 3  II
Тютюнник Петро Богданович 11 ліцей № 1 II
Белько Максим Євгенович 11 гімназія № 33 II
Мусійченко Єгор Володимирович 8 гімназія № 17 III
Кузнецов Єгор Андрійович 8 гімназія № 6 III
Рожко Денис Валерійович 9 гімназія № 33 III
Овешкова Єлизавета Олександрівна 9 ЗОШ № 26 III
Стецук Андрій Євгенійович 10 гімназія № 33 III
Мамішев Ельдар Іса-Огли 11 гімназія № 33 III
Французька мова
Нечай Софія Миколаївна 9 ліцей № 1 I
Вітковська Анна Юріївна 10 гімназія № 13  I
Лукашевич Єлизавета Вікторівна 11 гімназія № 13  I
Грунтенко Дар’я Петрівна 9 гімназія № 13 II
Мархай Неллі Сергіївна 10 гімназія № 13 II
Коваленко Діана Сергіївна 11 гімназія № 13 II
Хімія
Минак Євгеній Борисович 8 ЗОШ № 29 I
Безкоровайний Станіслав Васильович 9 ліцей № 1 I
Дзюбан Юлія Олександрівна 8 гімназія № 31 II
Вербицька Олександра Юріївна 8 ЗОШ № 11 II
Бочаров Кирил Олексійович 9 гімназія  № 33 II
Рябенко Назар Русланович 9 ЗОШ № 29 II
Колодєєв Іван Олександрович 10 ЗОШ№ 29 II
Стародумов Сергій Олександрович 10 гімназія  № 33 II
Іваниця Микита Олександрович 11 гімназія  № 17 II
Кислий Владислав Федорович 11 ЗОШ № 5 II
Лутфуллін Дмитро Максимович 11 ЗОШ № 38 II
Інкол Антон Геннадійович 11 НВК № 16 II
Бушурова Олена Станіславівна 8 гімназія № 33 III
Семчук Андрій Олегович 8 гімназія № 17 III
Кузнєцов Єгор Андрійович 8 гімназія № 6 III
Панич Владислав Володимирович 9 ЗОШ № 10 III
Стецук Андрій Євгенович 10 гімназія  № 33 III
Джугань Євгеній Сергійович 10 ЗОШ № 5 III
Прусова Маріана Олександрівна 11 гімназія № 13 III
Гаркуша Іван Романович 11 спецшкола № 3 III

Нагадаємо, на останній сесії Полтавської міськради депутати прийняли програму розвитку освітньої галузі, згідно із якою у 2017 році переможці міських, обласних і всеукраїнських олімпіад та МАН отримуватимуть премії, розміром від 600 до 7500 гривень.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

Культура і освіта