Перший матч мотобольного сезону 2013 зібрав 5 тисяч вболівальників

Перший матч мотобольного сезону 2013 зібрав 5 тисяч вболівальників | Фото: Олександр Калініченко

На Полтавщині 1-2 травня були зіграні чотири стартові матчі чемпіонату країни з мотоболу 2013 року

У перший день травня відроджений «Колос» із села Стовбина Долина Новосанжарського району на своєму полі програв минулорічному чемпіону країни — «Антрациту» (Кіровське, Донецька область) — 0:2. Ця гра виявилася надзвичайно бойовою. Два м’ячі у ворота господарів поля забив колишній вихованець іншої команди з Полтавщини — «Нива» (Вишняки) — Володимир Бойко, який є одним із кращих в історії бомбардирів збірної України. «Колос» грав таким складом: Назаренко, Кондратенко, Васін, Мороховець, Зимовець; Кінаш. Цікаво, що на матч у Стовбиній Долині зібралася величезна армада уболівальників з усіх навколишніх усюд — близько 5 тисяч! А ті з них, які спеціально приїхали подивитися цю гру з Полтави, були просто вражені — адже навколо мотобольного поля в селі зібралося набагато більше глядачів, ніж, наприклад, на трибунах полтавського стадіону «Ворскла» під час деяких матчів футбольної Прем’єр-ліги!

У Вишняках тим часом місцева «Нива» програла «Сходу» (Вознесенськ, Миколаївська область) — 0:5. По два м’ячі у ворота наших земляків забили Станіслав Червоний і білоруський легіонер Антон Власовець, ще один м’яч на рахунку Артема Вовчка.

Наступного дня, 2 травня, «Схід» грав у Стовбиній Долині, а «Антрацит» — на Хорольщині. У Вишняках «Нива» програла «Антрациту» — 1:3. Тут м’ячі забивали виключно «вишняківці»: у складі господарів — Олександр Ходосов, у складі гостей — колишні гравці «Ниви» Іван Костюк (двічі) і Володимир Бойко. Ця динамічна гра тримала в напрузі уболівальників до останніх хвилин: після другого періоду була нічия — 0:0, після третього — 1:1. І лише у заключному, четвертому періоді «Антрацит» переломив хід гри на свою користь.

А ось у Стовбиній Долині глядачі стали свідками цілої «зливи» м’ячів. Місцевий «Колос» програв «Сходу» — 3:6. У складі наших земляків м’ячі забили: Валерій Мороховець (з пенальті), Сергій Васін та Іван Зимовець. У гостей в ударі був Антон Власовець — 4 м’ячі, ще двічі відзначився Станіслав Червоний.

А список кращих бомбардирів чемпіонату України впевнено очолив білоруський легіонер, кращий бомбардир в історії чемпіонатів Європи з мотоболу Антон Власовець. У перших двох матчах він забив 6 м’ячів.