Полтавські юнаки та дорослі визначили кращих тхеквондистів Полтавщини

Найзапекліша боротьба, як і передбачалося, відбулася між полтавськими та кременчуцькими спортсменами

Днями в СК «Спартак» відбулися два Чемпіонати Полтавської області з тхеквондо ВТФ: серед юнаків (2000-2002 р.н.) та дорослих спортсменів (1995 р.н. і старші). Участь у змаганнях взяло понад 130 спортсменів.

Головною метою проведення даних змагань була комплектація збірної Полтавської області, яка візьме участь у Чемпіонаті України в Харкові 10-13 березня 2012 року.

Змагання для юнаків були проведені у двох категоріях: «А» і «Б». Відмінність між ними така, що в категорії «А» дозволяється нанесення ударів по голові ногами, а в категорії «Б» це заборонено.

Хотілося б відзначити спортсмена Антона Соколенка (тренер Дмитро Моісеєнко), котрий виграв 4 поєдинки та став чемпіоном у ваговій категорії 32 кг — «Б».

— Було приємно спостерігати за батьками спортсменів, котрі не соромилися своїх емоцій та стали для своїх дітей найкращими вболівальниками, — говорить президент Полтавської Федерації тхеквондо ВТФ Юрій Шавиро.

Що стосується категорії дорослих спортсменів, то кожен поєдинок був дуже емоційним та захоплюючим для глядачів, напруга була величезною.

Спортсмени, які зайняли призові місця, були нагороджені іменними дипломами та медалями.

Завдяки кращим поєдинкам увійшли до складу збірної області такі юнаки: Валерій Коваленко, Дмитро Кіндій, Антон Соколенко, Олександр Маркітан, Микола Краснолуцький з Полтави. Серед кременчужан високу майстерність та кращий результат показали Дар`я Карелина, Микита Кочура, Ярослав Потоцький.

До складу збірної Полтавської області серед чоловіків та жінок увійшли такі спортсмени: Антон Діденко, Олександр Стадниченко, Віталій Красніцький, Вікторія Терещенко (Полтава) та Олександр Лизун, Андрей Донець (Кременчук).