Полтавці привезли золото з Дніпропетровська

Відкритий Кубок м. Дніпропетровськ з тхеквондо ВТФ

Днями полтавські спортсмени взяли участь у «Відкритому Кубку м. Дніпропетровськ з тхеквондо ВТФ»

У змаганнях взяло участь понад 500 спортсменів із Запоріжжя, Кривого Рогу, Полтави, Дніпродзержинська та інших міст України.

Вихованці відділення тхеквондо ДЮСШ «Юність-1», під керівництвом своїх тренерів Дмитра Моісеєнка, Михайла Шамяна та Юрія Шавиро, представляли наше місто.

Найвдаліше виступили вихованці Юрія Шавиро. На найвищу сходинку п’єдесталу піднялись Віталій Красницький, Антон Діденко, Георгій Коваленко.

Полтавські спортсмени на «Відкритому Кубку м. Дніпропетровськ з тхеквондо ВТФ»Полтавські спортсмени на «Відкритому Кубку м. Дніпропетровськ з тхеквондо ВТФ»

Також призерами змагань стали: Владислав Шупта — 2 місце, Дар’я Луб’янецька — 3 місце, Ілля Ликов — 3 місце.

— Загальним виступом наших вихованців я задоволений. Порадував Віталій Красницький, якій впевнено переміг у трьох поєдинках та став чемпіоном змагань, також Ілля Ликов, який переміг у двох поєдинках та виборов 3-тє місце. Антон Діденко виграв два поєдинки і виборов 1-ше місце. Він впевнено вів двобої, але занадто багато отримував попереджень за падіння, — зазначив Юрій Шавиро.

Серед вихованців Дмитра Моісеєнка кращий результат на змаганнях показали: Артем Білокінь виборов — 2 місце, Вероніка Шевченко, Антон Соколенко, Анатолій Городничий, Павло Кіндій — 3-тє місце.

Також вдало виступили Семен Білокінь та Марк Федорченко. Вони вибороли по дві перемоги, але, на жаль, не зайняли призових місць.

Учні Михайла Шамяна — Вікторія Іванюк, Дар’я Рябцева, Христина Скирда та Костянтин Хникін зайняли лише треті місця. Це також непоганий результат.