До Полтави – з медалями

Сергію Бубці подарували іменний костюм добок (костюм для занять тхеквондо)

У харківському Палаці спорту завершився 11-й міжнародний дитячий передноворічний турнір з тхеквондо-ВТФ «Діти України». Близько 900 юних спортсменів із більшості областей України вступали в двобої для того, щоб визначити кращих тхеквондистів та відчути на собі вагу медалей

Змагання  розпочалися з урочистого відкриття, на якому були присутні представники багатьох регіонів України та гості з Росії. Перед початком турніру спортсмени почули привітання та побажання перемоги від Президента Національного Олімпійського комітету України Сергія Бубки,  видатного спортсмена Юрія Пояркова, заступника харківського міського голови. За старою-доброю традицією Президент Федерації тхеквондо України Лесик Саманджія урочисто оголосив про відкриття турніру, а також зробив подарунок Сергію Бубці, подарувавши іменний добок (костюм для занять тхеквондо). Учасники та гості змагань мали змогу насолодитись  виступами танцювальних творчих колективів Харкова та побачити величезний святковий торт, першу свічку на якому запалив пан Бубка.

Під час триденних змагань кожен спортсмен отримав позитивні емоції та приємні  враженя, пройшов ще один етап, який в сукупності з наполегливістю та працею все ж таки приведе до високих результатів та омріяних нагород. Щодо полтавських спортсменів, то вони привезли до нашого міста цілу низьку нагород.

Так, Олександр Лизун, показавши вражаючу техніку двобою та характер справжнього атлета, виборов перше місце у ваговій категорії до 48 кг серед юніорів, тим самим увійшовши до складу збірної команди України. Він буде представляти нашу країну на чемпіонаті світу у Мексиці, а також прийматиме участь у світовому кваліфікаційному турнірі до молодіжних Олімпійських ігор. Крім Олександра  перше місце на турнірі здобула й Анастасія Височин (вагова категорія  до 41 кг) , друге місце здобув Дмитро Запухлий (34 кг), а третє місце вибороли Марк Денисенко (до 30 кг), Дар’я Луб`янецька (до 32 кг), Анна Мяло (до 44 кг).

Також, за підтримки Корейського посольства в Україні, вперше на турнірі проводили змагання з ПУМСЕ (технічних комплексів), в якому Ірина Дзеверина здобула третє місце. Готували до змагань полтавську команду тренери Юрій Шавиро, Михайло Шамян та Володимир Лизун.