Полтавка-тхеквондистка Анна М’яло отримала міжнародне «срібло»

17-18 вересня в місті Ірпінь Київської області проходив І Міжнародний кубок з тхеквондо, присвячений пам’яті першого Віце-Президента ФТУ, Президента Київської Федерації, головного тренера збірної команди Київщини Геннадія Євдокимова

В турнірі брали участь 116 спортсменів з України (з Полтавщини, Дніпропетровська, Запоріжжя, Харкова, Одеси, Києва та Київської області), а також з Кишинева Республіки Молдова.

На відкритті турніру був мер Ірпіні В. Д. Скаржинскій, депутати міськради Д. П. Войцех, А. А. Страховський, а також рідні Геннадія Євдокимова, які теплими словами привітали учасників, тренерів, суддів.

Відкриття починали з демонстраційного показового виступу команди А.Єфименка. Також учень Г.Євдокімова, а тепер депутат міста Ірпінь Андрій Страховський продемонстрував своє вміння — ударом у стрибку з розвороту збив яблуко з меча на висоті приблизно два с половиною метри.

Загалом розіграли 13 комплектів нагород у категоріях юнаки, кадети, юніори. Спортсмени виступали за допомогою електронної системи DaeDo з відеоповторами, яку надала компанія UKRAINE TAEKWONDO PROMOTION.

У Полтавській збірній найкращий результат показала Анна М’яло, виборовши срібло престижного турніру. Вона у фінальному двобої змагалась із киянкою Іриною Ромодановою, майстром спорту міжнародного класу, неодноразовою чемпіонкою України, але програла більш досвідченій спортсменці.

Валерій Коваленко мав шанси вибороти бронзу, але після трьох раундів рахунок був рівний 8-8. Додатковий час, в якому бій триває до одного влучного удару, визначив переможця. Суперник перехитрив Валерія — першим попав у захисний жилет і таким чином виграв.

Також Роман Маслак міг потрапити на третю сходинку в особистому заліку, але бій із киянином був на користь останнього.

За результатами двох днів напружених двобоїв перше командне місце, а з ним і головний приз змагань завоювала команда м. Києва — 3000$, друге місце — команда м. Ірпінь — 2000$, третє місце — команда м. Запоріжжя — 1000 $.

— Наша збірна виступала в оновленому складі, спортсмени набули досвіду, адже брали участь в престижних змаганнях, — прокоментував турнір Президент федерації тхеквондо-ВТФ Полтавської області Юрій Шавиро.