Розмір тексту

Перемоги наших легкоатлетів

Манеж «ХТЗ» у Харкові

У Харкові у манежі «ХТЗ» завершився регіональний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮСШОР

Понад 250 юнаків та дівчат (25 команд) боролися за чемпіонство і призові місця. Вдало на змаганнях виступила команда Лубенської ДЮСШ (директор Олександр Семенець). Вихованці тренера Олексія Баляшкіна і Марини Якуби посіли високі місця. Чемпіоном на біговій дистанції у 200 м. став учень ЗНЗ № 2 Сергій Маник, який ще виборов «срібло» на чотирьохсот метрівці і у стрибках у довжину. Також чемпіонське звання отримала лубенка Валерія Зіненко з бігу на 3000 м. і ще виборола «бронзу» на тисячаметрівці. В заліковий актив лубенської команди додали очки в різних легкоатлетичних дисциплінах Михайло Кривогуз, Ірина Завгородня, Олексій Киріченко, Інна Олексієнко, Богдан Ковш, Дарина Глібова, Маргарита Голод.

Нещодавно з Прилук, що на Чернігівщині, повернулася команда легкоатлетів Лубенської ДЮСШ, яку очолював тренер Олексій Баляшкін. Там відбулися всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат 1997-1998 і 1999-2000 років народження, в яких взяли участь юні легкоатлети з шести команд (Сумська, Полтавська і Чернігівська області). Серед 200 учасників вдало виступили лубенці. Два перших місця на біговій доріжці посіла учениця ЗНЗ № 4 Марина Семенець. Тридцятиметрівку вона здолала з результатом 5 сек., а 200 м — за 36,1 сек. Ще Марина виборола два «срібла» (п’ятсотметрівка і стрибок у довжину). Бронзові нагороди у естафеті 4×100 м здобули лубенці Тимофій Гулак, Олексій Овчаренко, Марина Семенець і Наталія Крикун. Учень СШ № 6 Олексій Овчаренко посів ІІ місце у стрибках у довжину (3 м 83 см), а «бронза» йому дісталася на біговій дистанції у 500 м. На цій же дистанції Наталія Крикун (ЗНЗ № 8) виборола «золото» (результат 1.48.6 хв), а на тридцятиметрівці — «срібло». Ще вдало виступив учень ЗНЗ № 4 Тимур Донець, який продемонстрував четвертий результат (біг 30 м) серед багатьох своїх опонентів. Переможці та призери змагань отримали медалі і грамоти.