Олександр Хижняк: «Без підтримки вболівальників в мене б не було таких результатів»

Чемпіон Європи та Світу з боксу Олександр Хижняк

Чемпіон Європи та Світу з боксу дав ексклюзивне інтерв’ю «Полтавщині Спорт»

2017-й рік можна по праву назвати для українського боксу вдалим. Після провального виступу збірної України на Олімпіаді у 2016-му (жодної медалі), цього року команда дещо оновилася і наші боксери почали підкорювати міжнародні вершини. Апогеєм став домашній Чемпіонат Європи, який проводився у Харкові. Там українці завоювали шість медалей, три з яких — «золоті». При цьому чемпіонами стали одразу двоє боксерів з Полтавщини — полтавець Олександр Хижняк та кременчужанин Віктор Вихрист. Збірна України посіла перше командне місце, а Олександра Хижняка визнали кращим боксером турніру незалежно від вагової категорії.

Минуло два місяці — збірна України тим же складом поїхала на Чемпіонат Світу до Гамбурга і... завоювала лише одну медаль. Полтавець Олександр Хижняк підтвердив свій чемпіонський рівень і виборов «золото» Чемпіонату Світу. При цьому і на світовому форумі Олександра визнали кращим боксером незалежно від вагової категорії. Тож цей спортивний рік можна сміливо іменувати роком Олександра Хижняка. Передували цьому успіху виснажливі тренування, зміна вагової категорії та виступи у Всесвітній серії боксу у складі «Українських Отаманів». Про це та багато іншого Олександр розповів нам в ексклюзивному інтерв’ю. Читати далі...