21.03.2016 | 9:48

Полтавський 9-класник переміг у чотирьох обласних олімпіадах: з інформатики, математики, фізики і хімії

Серед переможців III (обласного) етапу учнівських олімпіад є 17 учнів, які перемогли одразу у двох, один — у трьох і один — у чотирьох.

Наприкінці грудня «Полтавщина» публікувала матеріал про переможців міських учнівських олімпіад. Тоді з’ясувалось, що 11 учнів полтавських шкіл зайняли перші місця одразу у двох олімпіадах.

Наприкінці лютого у Полтаві завершився III (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. «Полтавщина» дізналась імена тих, хто зайняв призові місця, тобто отримав дипломи I, II та III ступеню. Виявилося, що серед переможців є 19 учнів, які здобули призові місця одразу у двох і більше олімпіадах. Один з них — дев’ятикласник Сергій Стародумов — переміг одразу у чотирьох: з інформатики (3 місце), математики (3 місце), фізики (1 місце) та хімії (1 місце).

Нагадаємо, що IV Всеукраїнський етап олімпіади з української мови та літератури серед учнів 8-11 класів проводитиметься на Полтавщині.

ПІБ учня Навчальний заклад Клас Місце
Англійська мова
Халімон Олександра Геннадіївна Гімназія №33 9 1
Лопань Катерина Ігорівна ЗОШ №26 9 2
Соловей Анастасія Денисівна Гімназія №6 9 2
Дерев’янко Катерина Олегівна Гімназія №33 9 3
Коломієць Євгенія Валеріївна ЗОШ №2 9 3
Кельса Данило Юрійович Гімназія №31 9 3
Капінос Мішель Дмитрівна Гімназія №13 9 3
Павлова Юлія Володимирівна Гімназія №6 10 1
Слюсаренко Анжела Андріївна Ліцей №1 10 2
Озірна Єлизавета Валеріївна Гімназія №33 10 2
Городецька Христина Вікторівна СЗОШ №3 10 2
Рибалко Анастасія Ігорівна СЗОШ №3 10 2
Омельченко Катерина Олександрівна Гімназія №17 10 3
Христофор Дмитро Васильович Гімназія №6 10 3
Ковтун Катерина Володимирівна ЗОШ №29 10 3
Романенко Анастасія Олександрівна Гімназія №33 10 3
Лоза Дмитро Володимирович ЗОШ №29 10 3
Сахацька Поліна Вікторівна СЗОШ №3 11 1
Гришина Юлія Владиславівна ЗОШ №10 11 2
Дідко Владислава Сергіївна ЗОШ № 34 11 2
Черкаська Анастасія Сергіївна ЗОШ №29 11 2
Запорізька Ірина Сергіївна ЗОШ №29 11 2
Вінницький Микита Олегович Гімназія №13 11 3
Ваколюк Наталія Вікторівна Гімназія №13 11 3
Кутова Дар'я Олександрівна Ліцей №1 11 3
Галаур Анна Сергіївна ЗОШ №29 11 3
Астрономія
Герасименко Кристина Олександрівна Гімназія №17 11 2
Біологія
Свінчук Ілона Миколаївна ЗОШ №27 8 2
Шугайло Марія Олегівна Гімназія №17 8 2
Безкоровайний Станіслав Васильович Ліцей №1 8 2
Сич Оксана Василівна СЗОШ №3 8 3
Охріменко Дарія Максимівна ЗОШ №26 8 3
Сорока Таїсія Сергіївна ЗОШ №26 8 3
Радько Анастасія Василівна Гімназія №31 9 3
Бублій Валерія Андріївна НВК №16 9 3
Телефанко Христина Ростиславівна Ліцей №1 9 3
Міщенко Діана Вадимівна ЗОШ №36 10 2
Дрібна Лада Вікторівна Гімназія №21 10 2
Царьова Ольга Вадимівна Ліцей №1 10 3
Євтушенко Анастасія Олександрівна Гімназія №32 10 3
Салюк Анна Олександрівна ЗОШ №26 10 3
Подлєсний Андрій Володимирович Гімназія №14 11 2
Скоряк Анастасія Андріївна ЗОШ №22 11 3
Зіненко Василь Євгенійович ЗОШ №19 11 3
Географія
Бейгул Владислав Сергійович ЗОШ №26 8 2
Федосєєва Ілона Олегівна Ліцей №1 8 3
Решетько Вікторія Олександрівна НВК №16 8 3
Северин Анастасія Володимирівна Гімназія №31 8 3
Колодєєв Іван Олександрович ЗОШ №29 9 1
Гавриленко Вікторія Олександрівна НВК №16 9 2
Семеліт  Владислав Володимирович ЗОШ №34 9 2
Брагуца Владислав Аркадійович Ліцей №1 9 2
Добровольська Анастасія Олександрівна Гімназія №13 10 2
Колєчкіна Єлизавета Вікторівна Гімназія №32 10 2
Ісіньов Олег Валерійович ЗОШ №9 10 3
Слюсаренко Анастасія Вікторівна Гімназія №33 10 3
Явтушенко Станіслав Олександрович Гімназія №31 10 3
Запорізька Ірина Сергіївна Зош №29 11 1
Оскерко-Рославлєва Анна Русланівна Гімназія №13 11 2
Сахно Олексій Олександрович Ліцей №1 11 2
Пітель Наталія Юріївна Гімназія №21 11 3
Екологія
Ільїнська Софія Леонідівна Гімназія №33 11 3
Левченко Євгенія Олександрівна НВК №16 11 3
Економіка
Соколова Поліна Віталіївна Гімназія №14 9 3
Марченко Олексій Валерійович Гімназія №31 9 3
Явтушенко Станіслав Олександрович Гімназія №31 10 1
Гончаренко Валерія Андріївна Гімназія №14 10 3
Забедейко Анна Владиславівна Ліцей №1 10 3
Інформатика
Рожко Денис Валерійович ЗОШ №34 8 3
Коваленко Денис Володимирович Ліцей №1 9 3
Стародумов Сергій Олександрович Гімназія №33 9 3
Тютюнник Петро Богданович Ліцей №1 10 2
Інкол Антон Геннадійович НВК №16 10 3
Дружинін Ярослав Олександрович Ліцей №1 10 3
Михайловин Роман Геннадійович Ліцей №1 10 3
Кузьменко Олексій Вікторович Ліцей №1 11 3
Залужний Денис Віталійович Гімназія №17 11 3
Інформаційні технології
Мережко Данило Романович Ліцей №1 9 2
Прокопчук Олександр Романович ЗОШ №30 9 2
Салогуб Роман Андрійович Гімназія №21 9 2
Бочкарь Володимир Олександрович ЗОШ №30 9 2
Максимович Дар’я Костянтинівна Гімназія №31 9 2
Олексієнко Валерій Петрович Гімназія №31 9 3
Гринь Аліна Вікторівна Гімназія №31 10 1
Бордун Максим Олександрович Ліцей №1 10 2
Лобач Ілля Андрійович ЗОШ №30 10 2
Кулініч Богдан Юрійович Гімназія №6 10 3
Плюта Антон Олегович ЗОШ №30 11 2
Харченко Кирило Григорович Гімназія №17 11 2
Мазоха Владислав Сергійович Ліцей №1 11 2
Даниленко Станіслав Дмитрович ЗОШ №10 11 2
Рубан Юрій Дмитрович Гімназія №13 11 3
Історія
Палій Світодар Сергійович Гімназія №6 8 1
Василенко Василь Миколайович Гімназія №6 8 2
Тіщенко Владислав Іванович ЗОШ №28 8 2
Пушенко Артем Денисович Гімназія №33 8 2
Математика
Лебеденко Дар'я Юріївна ЗОШ№26 7 2
Козирь Аліса Володимирівна Гімназія №17 8 3
Ляшенко Євгеній Сергійович Гімназія №33 8 1
Федорченко Ростислав Євгенійович Гімназія №33 8 2
Дебре Віктор Сергійович ЗОШ №24 8 3
Фастовець Дар’я Володимирівна Гімназія №17 9 2
Загоруйко Олена Андріївна Гімназія №32 9 2
Стецук Андрій Євгенійович Гімназія №33 9 2
Кєльса Данило Юрійович Гімназія №31 9 3
Стародумов Сергій Олександрович Гімназія №33 9 3
Кравцов Олег Володимирович Гімназія №31 9 3
Мамішев Ельдар Іса огли Гімназія №33 10 1
Дорошенко Євген Русланович Гімназія №32 10 3
Голуб Дмитро Олександрович Гімназія №17 10 3
Колєчкіна Єлизавета Вікторівна Гімназія №32 10 3
Герасименко Кристина Олександрівна Гімназія №17 11 1
Дудник Олексій Сергійович ЗОШ №5 11 2
Німецька мова
Халімон Олександра Геннадіївна Гімназія №33 9 1
Дерев'янко Катерина Олегівна Гімназія №33 9 2
Дудник Віталія Володимирівна ЗОШ №29 9 3
Озірна Єлизавета   Валеріївна Гімназія №33 10 1
Романенко Анастасія Олександрівна Гімназія №33 10 2
Іванова Наталія Юріївна Гімназія №13 10 2
Булочнікова Єлизавета Сергіївна СЗОШ №3 10 3
Козлова Олександра Валеріївна Гімназія №31 10 3
Дідко Владислава Сергіївна ЗОШ №34 11 2
М'якінькова Олександра Володимирівна Ліцей №1 11 2
Сідак Анастасія Андріївна ЗОШ №29 11 3
Скорик Христина Віталіївна Гімназія №14 11 3
Правознавство
Зогаль Дар'я Олександрівна Гімназія №6 9 1
Мельник Катерина Сергіївна Ліцей №1 9 2
Ярина Андрій Федорович Полтавський навчально-виховний комплекс №16 9 2
Селезько Владислава Юріївна ЗОШ №30 9 2
Кірпота Владислава Віталіївна Гімназія №6 9 3
Павлова Юлія Володимирівна Гімназія №6 10 1
Дмитренко Юлія Костянтинівна Гімназія №33 10 2
Кулик Анастасія Олександрівна НВК №16 10 3
Горєлова Карина Євгеніївна ЗОШ №28 10 3
Волков Михайло Михайлович СЗОШ №3 11 2
Російська мова та література
Чертіхіна Кристина Олегівна Гімназія №17 9 1
Майборода Тетяна Ігорівна ЗОШ №4 9 2
Коломієць Євгенія Валеріївна ЗОШ №2 9 2
Макідон Ярослава Володимирівна ЗОШ №3 9 3
Вороненко Дмитро Дмитрович Гімназія №6 10 3
Майборода Арина Миколаївна Гімназія №17 10 3
Лазебник Жанна Владиславівна ЗОШ №11 10 2
Соляник Майя Ігорівна Гімназія №13 11 1
Половнікова Дарія Сергіївна Гімназія №33 11 2
Вільхова Дарина Юріївна ЗОШ №38 11 3
Трудове навчання
Тригуб Ольга Миколаївна ЗОШ №30 10 2
Бородай Анастасія Олександрівна Гімназія №17 10 1
Ожова Валерія Олександрівна ЗОШ №5 10 2
Троян Юлія Тарасівна ЗОШ №30 11 2
Стрілець Руслана Віталіївна Гімназія №17 11 1
Лівенцова Олена Юріївна ЗОШ №28 11 3
Макаренко Дар’я Віталіївна Гімназія №33 9 3
Чертіхіна Кристина Олегівна Гімназія №17 9 1
Тиберца Юлія Борисівна ЗОШ №5 9 3
Бабич Дмитро Олегович ЗОШ №34 9 1
Білобров Олег Романович ЗОШ №27 9 2
Пісковий Павло Сергійович ЗОШ №34 11 1
Потєхін Севастіан Валеріанович ЗОШ №30 11 2
Українська мова та література
Артюх Дмитро Григорович Гімназія №33 8 2
Бардакова Мілана Владиславівна ЗОШ №5 8 2
Дуденко Ольга Максимівна Гімназія №17 8 1
Люта Валерія Максимівна Гімназія №21 8 3
Тараненко Таїсія Віталіївна ЗОШ №2 8 2
Хрєннікова Єва Олександрівна СЗОШ №3 8 2
Майборода Тетяна Ігорівна ЗОШ №4 9 1
Макідон Ярослава Володимирівна ЗОШ №27 9 2
Мамай Сергій Олександрович Гімназія №31 9 2
Чернявська Анастасія Валеріївна Гімназія №21 9 3
В’яла Олеся Віталіївна СЗОШ №3 10 1
Гриценко Яна Анатоліївна Гімназія №17 10 3
Погрібна Євгенія Юріївна ЗОШ №11 10 3
Скирта Марія Ігорівна Гімназія №31 10 2
Токар Анастасія Богданівна Гімназія №14 10 2
Шлапко Олеся Олегівна Ліцей №1 10 3
Бакаєнко Марина Дмитрівна Ліцей №1 11 3
Голик Варвара Юріївна ЗОШ №4 11 3
Гузік Олександра Володимирівна Гімназія №6 11 2
Ладур Аліна Василівна Гімназія №14 11 2
Рафальський Андрій Анатолійович Гімназія №21 11 2
Фізика
Савицький Денис Олегович СЗОШ №3 8 1
Федорченко Ростислав Євгенійович Гімназія №33 8 2
Стародумов Сергій Олександрович Гімназія №33 9 1
Тимошенко Анна Геннадіївна Ліцей №1 9 2
Фастовець Дар’я Володимирівна Гімназія №17 9 3
Стецук Андрій Євгенович Гімназія №33 9 3
Чуйко Валерій Сергійович ЗОШ№5 10 1
Тютюнник Петро Богданович Ліцей №1 10 1
Мамішев Ельдар Іса огли Гімназія №33 10 2
Белько Максим Євгенович Гімназія №33 10 3
Терещенко Денис Павлович ЗОШ №10 11 1
Шишко Юлія Констянтинівна Гімназія №32 11 1
Герасименко Кристина Олександрівна Гімназія №17 11 2
Дудник Олексій Сергійович ЗОШ№5 11 3
Французька мова
Мархай Неллі Сергіївна Гімназія №13 9 1
Коваленко Діана Сергіївна Гімназія №13 10 1
Караулова Анна Олексіївна Ліцей №1 10 2
Пічугіна Аліна Андріївна Ліцей №1 11 2
Хімія
Безкоровайний Станіслав Васильович Ліцей №1 8 1
Репало Анастасія Володимирівна Гімназія №33 8 2
Панич Владислав Володимирович ЗОШ  №10 8 2
Рябенко Назар Русланович ЗОШ  №29 8 2
Бочаров Кирил Олексійович Гімназія №33 8 3
Стародумов Сергій Олександрович Гімназія №33 9 1
Колодєєв Іван Олександрович ЗОШ  №29 9 1
Тимошенко Анна Геннадіївна Ліцей №1 9 2
Стецук Андрій Євгенович Гімназія №33 9 2
Іваниця Микита Олександрович Гімназія №17 10 1
Інкол Антон Геннадійович НВК №16 10 1
Прусова Маріана Олександрівна Гімназія №13 10 2
Гаркуша Іван Романович СЗОШ №3 10 2
Лутфуллін Дмитро Максимович ЗОШ  №38 10 3
Кислий Владислав Федорович ЗОШ  №5 10 3
Лисенко Владислав Вікторович ЗОШ  №10 11 1
Авдєєва Олена Валеріївна ЗОШ  №29 11 3

Зазначимо, що 19 учнів з цього переліку змогли зайняти призові місця одразу у двох, трьох, та, навіть, чотирьох олімпіадах.

  • Халімон Олександра Геннадіївна (9 клас, гімназія № 33) — англійська та німецька мови.
  • Павлова Юлія Володимирівна (10 клас, гімназія № 6) — правознавство, англійська мова.
  • Романенко Анастасія Олександрівна (10 клас, гімназія № 33) — англійська та німецька мови.
  • Коломієць Євгенія Валеріївна (9 клас, ЗОШ № 2) — англійська мова та російська мова й література.
  • Дідко Владислава Сергіївна (11 клас, ЗОШ № 34) — англійська та німецька мови.
  • Запорізька Ірина Сергіївна (11 клас, ЗОШ № 29) — англійська мова та географія.
  • Герасименко Кристина Олександрівна (11 клас, гімназія № 17) — астрономія, математика, фізика.
  • Безкоровайний Станіслав Васильович (8 клас, ліцей № 1) — біологія, хімія.
  • Стародумов Сергій Олександрович (9 клас, гімназія № 33) — інформатика, математика, фізика, хімія.
  • Колодєєв Іван Олександрович (9 клас, ЗОШ № 29) — географія, хімія.
  • Колєчкіна Єлизавета Вікторівна (10 клас, гімназія № 32) — географія, математика.
  • Явтушенко Станіслав Олександрович (10 клас, гімназія № 31) — географія, економіка.
  • Тютюнник Петро Богданович (10 клас, ліцей № 1) — інформатика, фізика.
  • Мамішев Ельдар Іса огли (10 клас, гімназія № 33) — математика, фізика.
  • Чертіхіна Кристина Олегівна (9 клас, гімназія № 17) — російська мова та література, трудове навчання.
  • Федорченко Ростислав Євгенійович (8 клас, гімназія № 33) — математика, фізика.
  • Фастовець Дар’я Володимирівна (9 клас, гімназія № 17) — математика, фізика.
  • Стецук Андрій Євгенович (9 клас, гімназія № 33) — фізика, хімія.
  • Інкол Антон Геннадійович (10 клас, НВК № 16) — інформатика, хімія.

П’ятеро з цих учнів перемогли у двох міських олімпіадах: Герасименко Кристина, Тютюнник Петро, Стародумов Сергій, Запорізька Ірина, Стецук Андрій.

Дані отримані від Управління освіти виконкому Полтавської міськради.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

Культура і освіта