Василь Сачко пообіцяв полтавському журналістові зробити презент, якщо «Ворскла» пройде «Жиліну»

Василь Сачко
Василь Сачко | Фото: Владислав Власенко

Головний тренер «Ворскли» дав передматчеву прес-конференцію перед домашнім єврокубковим матчем своєї команди

6 серпня полтавська «Ворскла» намагатиметься на рідному стадіоні відквитати у словацької «Жиліні» програш 0:2 у гостьовому матчі і пройти у наступний раунд Ліги Європи. За день до гри головний тренер «ворсклян» Василь Сачко відповів на запитання журналістів:

— Чи зробили ви висновки після поразки у першому матчі, і що зроблено для того, щоб не припуститися таких самих помилок?

— Ми аналізуємо кожну нашу гру і робимо відповідні висновки. Якщо казати про матч у Словаччині, то наш перший тайм був провальним. Ми не недооцінювали суперника. Кожен футболіст знав, проти кого ми граємо і що він особисто має робити на полі. Хлопці дуже переживали, настільки сильно, що провалили перший тайм. Другий тайм був іншим і в нас були моменти в яких ми просто повинні були забивати. Ми самі створили собі проблеми і завтра постараємося їх вирішити.

— Як здоров’я у Артема Громова, чи готовий він зіграти проти «Жиліни»?

— Так, є велика вірогідність того, що Громов візьме участь і цій грі.

— Після першого матчу ви говорили про те, що деякі футболісти хвилювалися і можливо десь перегоріли. Чи вдалося подолати цей єврокубковий мандраж, адже очікується важка гра на своєму полі де стоїть завдання не просто обіграти, а розгромити суперника?

— Я можу з впевненістю сказати, що ми нікого не боїмося. Ми будемо виходити на поле і робити те що вміємо, а вміємо ми, повірте, немало. Завтра ми постараємось повернути борг «Жиліні» і головне порадувати полтавських вболівальників. Наскільки це в нас вийде одному Богу відомо.

— У вас в команді грає «герой Бухареста» Олег Баранік, чи буде в нього шанс стати героєм Жиліни?

— Яким героєм бути, це залежить лише від самого Олега. У нас є певна обойма гравців, а хто вийде у стартовому складі ви побачите завтра. У нас є ще ціла доба, ще є тренування до завтра ми вирішимо, хто вийде у старті.

— Поклавши руку на серце, 0:2 — не критичний рахунок?

— У нас в команді немає не те що розмов, навіть думок про те, що вже все втрачено. Команда вірить у себе, ми будемо виходити на поле і битися. Нам в будь-якому разі буде важко, але я гарантую, що «Жиліні» буде не легше.

— Деякі тренери перед важкими протистояннями обіцяють у разі успіху поголити голову чи відростити бороду. Ви не хочете зробити щось екстравагантне?

— Ну танцювати голим на столі я не буду (сміється), але якщо ми пройдемо далі особисто вам зроблю приємний презент, думаю ви будете здивовані.