Марина Шуліка й Артем Письмак — чемпіони світу з армреслінгу

Артем Письмак на першому місці
Артем Письмак на першому місці | Фото: armpower.net

У Гдині (Польща) стартував чемпіонат світу з армспорту, в якому змагаються 1118 спортсменів із 44-х країн світу, серед них — 16 представників Полтавщини, які виступають у складі збірної України.

У перший день турніра — у сучасному Палаці спорту, який носить ім’я видатного футбольного тренера Казімежа Гурського — наші земляки завоювали дві золоті медалі. Чемпіонкою світу у боротьбі на лівій руці серед юніорок (до 50 кг) стала Марина Шуліка — вона перемогла і срібну призерку Лілію Петренко (Україна), і бронзову — Олесю Іванову (Казахстан). Ще одну золоту медаль у першості в номінації «інваспорт» (до 90 кг) завоював наш земляк Артем Письмак, який переміг і срібного призера Айдина Омера (Туреччина), і бронзового — Кьєлснеса Фрівік-Йоерна (Норвегія).

Лілія Петренко та Марина Шуліка (справа)Лілія Петренко та Марина Шуліка (справа)

Інші представники Полтавщини у перший день чемпіонату світу показали такі результати: у боротьбі на лівій руці — Валентин Одінцев (ветерани, після 50 років, до 100 кг) — 4 місце, Юлія Калашникова (юніори, до 65 кг) — 5 місце, Анастасія Заворотня (юніори, до 70 кг) — 6 місце, Тетяна Чигринець (юніори, до 60 кг) — 12 місце, Сергій Явір (ветерани, до 50 років, понад 100 кг) — 13 місце.

У другий день змагань усі наші земляки цієї групи виступатимуть у боротьбі на правій руці. Потім на чемпіонаті світу у Гдині стартують першості серед молоді та чоловіків і жінок, де також виступатимуть атлети Полтавщини.