Розмір тексту

Полтавець став чемпіоном Європи з муай-тай

Полтавці посіли 1-ше та 3-тє місце на чемпіонаті Європи з муай-тай

У Харкові на базі Палацу спорту «Локомотив» пройшов Чемпіонат Європи з муай-тай (WMF). В ньому взяло участь понад 300 спортсменів з 12 країн Європи.

У змаганнях взяла участь і команда Полтави, з якої відібрані до складу національної збірної України Андрій Горячун та Вадим Андрейчук. Як повідомили у прес-службі Полтавської міської ради, спортсмени тренуються у тренера-викладача Олега Коваленко — відділення кікбоксингу дитячо-юнацької спортивної школи № 4, яка підпорядкована управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

Андрій Горячун у ваговій категорії 67 кілограм став чемпіоном Європи, виборовши І місце, а Вадим Андрейчук — призером Чемпіонату Європи, посівши ІІІ місце.

Нагадаємо, кращим спортсменом Полтавщини у 2012 році був визнаний тайбоксер Роман Маілов.