Розмір тексту

У Полтаві привітали переможців ХХІІ літніх Дефлімпійських ігор

Полтавські внесли до всеукраїнського здобутку — 11 медалей

Спортсменів, які здобули перемогу на ХХІІ Дефлімпійських іграх (для спортсменів з вадами слуху) урочисто привітали заступник голови — керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко і начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Ігор Петраш. Про це повідомили у прес-службі Полтавської ОДА. Змагання проходили у столиці Болгарії Софії. Від влади переможці отримали грошову винагороду.

Валерій Пархоменко висловив слова вдячності тренерам, які займалися зі спортсменами: Миколі Закладному — настільний теніс, Миколі Богодистому — карате, Олександру Верещаці — футбол.

За підсумками літніх Дефлімпійських ігор збірна команда України загалом завоювала 88 медалей; 21 золоту, 30 срібних, 37 бронзових. Наші ж земляки до цієї скарбниці внесли 11 медалей, з яких 1 золота, 4 срібних та 6 бронзових.

Чемпіонкою з карате стала Інна Мажара, яка завоювала «золото» і «бронзу». Радіон Причина, Олександр Верещака та Ігор Хазяїнов здобули «срібло» у змаганнях з футболу. «Срібним» призером з настільного тенісу став Геннадій Закладний. Ще 4 полтавці взяли бронзу: Олег Білокінь — легка атлетика, Максим Беленюк, Олександр Кальник — карате.