Полтавські медики змагалися у шашках

Лубенська міська комунальна лікарня посіла перше місце у загальнокомандному заліку з шашок

Учора стартувала X Полтавська обласна галузева спартакіада працівників закладів охорони здоров’я, під час якої відбулося змагання шашкістів.

Захід організовує 10-ий рік поспіль Полтавська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України. Проведення і суддівство забезпечує обласна рада фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Відбіркові, групові змагання проходять весною. А завершуються вони традиційно великим святом спорту — фінальними змаганнями у дитячому оздоровчому таборі «Ромашка» в смт. Білики. Цього року фінальну дату назначили на 31 серпня.

У програмі спартакіади були змагання з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу, міні-футболу, легкої атлетики, гирьового спорту та перетягування канату. У цьому році у спартакіаді візьмуть участь 50 закладів охорони здоров’я з усіх районів області.

Що стосується змагання з шашок, то у ньому уже взяли участь 36 команд закладів охорони здоров’я. Перемогу серед жінок відсвяткувала представниця Лубенської комунальної міської лікарні Валентина Вобла з 4,5 очками (з 5-ти можливих). Три учасниці набрали по 4 очки. А місця розподілились за додатковими показниками. На другому місці — Світлана Самойленко (вона виступала за Полтавський обласний туберкульозний диспансер. На третьому місці — Лариса Білозер, яка працює в Українській медичній стоматологічній академії. Хотілося б відзначити і Оксану Шило зі станції Швидкої медичної допомоги з Полтави. Жінка теж набрала 4 бали з 5, але за додатковими показниками вона — лише четверта.

Серед чоловіків-медиків, які грали у шашки, перемогу здобув Андрій Матюшенко, представник Лубенської міської комунальної лікарні з результатом — 4,5 з 5-ти очок. На ІІ місці — працівник Миргородської ЦРЛ Микитенко Микола з результатом 4,5 балів (проте додаткові показники гірші). ІІІ місце виборов працівник обласної МСЕК Удовицький Микола з результатом — 4 бали. Також 4 з 5 очок набрав Пінчук Петро, працівник Полтавської обласної психіатрічної лікарні. Чоловік посів лише IV місце.

У загальнокомандному заліку з шашок на першому місці — Лубенська міська комунальна лікарня, на другому — Полтавська обласна психіатрична лікарня, на третьому місці — Чутівська центральна районна лікарня.