Серед школярів Полтави є кращий боксер України та кращі легкоатлети області

Днями відбулися Міжнародний турнір з боксу серед молоді, відкритий чемпіонат Полтавської області з легкої атлетики та обласні змагання з легкої атлетики серед дорослих та юніорів

У Харкові юний полтавець переміг у Міжнародному турнірі з боксу серед молоді 1995-1994 років народження. Загалом там було більше 200 учасників з України, Росії, Білорусії, Молдови та Польщі. Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи № 4 Полтави Олександр Хижняк виборов І місце у ваговій категорії 75 кг.

А у відкритому чемпіонаті Полтавської області з легкої атлетики на призи майстра спорту Володимира Очканя та Чемпіона Світу Олега Федірка серед ветеранів взяло участь 15 команд Полтавської області (Полтава, Лубни, Пирятин, Лохвиця, Чутово, Гребінка, Кременчук) та ДЮСШ міст Києва, Чернігова та Харкова. Загальна кількість учасників — 243 спортсмени, з них 150 юнаків та 93 дівчини. Чемпіонат проходив на базі легкоатлетичного манежу Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи № 5. І саме її вихованці Владислав Контарчук та Ельвіра Якубова виконали перші дорослі розряди, а Ірина Шевченко підтвердила звання кандидата у майстри спорту України з легкої атлетики. Всього вихованці ПДЮСШ № 5 вибороли 28 призових місць.

У Гребінці відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед дорослих та юніорів, в яких взяла участь і команда з Полтави. З перемогою додому повернулися: Ірина Шевченко (біг на 60 м з результатом 7,3 сек.) і Аліна Билим (200 м за 28,0 сек.). Ельвіра Якубова, Ольга Кордун у стрибках у довжину посіли І (5 м 24 см) та ІІ місця (5 м 22 см) відповідно. Серед дорослих позиції лідерів підтвердили Яна Янош, Антон Чепіжний та Марина Носенко. У командному заліку місця між збірними розподілилися так: І місце — Полтава, ІІ місце — Лубни, ІІІ місце — Кременчук.