Серед чергових призерів спартакіади Полтави — майстер спорту з дзюдо

Серед чергових призерів спартакіади Полтави — майстер спорту з дзюдо | Фото: rada-poltava.gov.ua

Визначені призери ще з восьми видів спорту, які напружено змагалися у рамках осінньої міської Спартакіади

Нагадаємо, що участь у турнірах загалом взяли понад чотири тисячі дітей у 28 видах спорту.

Шашки

Понад сто п’ятдесят юних спортсменів визначали кращих між собою. За результатами турнірів переможцями у різних вікових категоріях стали: Валерій Пислару, Анастасія Синельник, Володимир Могилко, Аліна Ярош, Кирило Пічугов, Валерія Кришталь, Андрій Торонченко та Світлана Ткаченко.

Настільний теніс

У турнірі з настільного тенісу змагалися 32 спортсмени з п’яти колективів: Полтавського комерційного технікуму, ДЮСШ «Колос», кооперативного технікуму, спортивного клубу «Енергія» , Української медичної стоматологічної академії. Взяли участь у Спартакіаді 8 дівчат та 24 юнаки.

Серед юнаків переможцем став Денис Вакуленко, другим — Станіслав Дубовик, третім — Іван Май. Серед дівчат перемогу здобула Світлана Пендус, друге місце отримала Євгенія Горшковець. Третє призове місце дісталося Олені Перчик.

Гандбол та хокей на траві

У змаганнях, що проводилися у спортивному залі ДЮСШ № 1, взяли участь 160 дітей. Переможцями турніру у відділені хокею на траві у різних вікових категоріях стали: Євгенія Титаренко, Карина Приходько, Анастасія Сухотіна, Анна Щербань, Анастасія Воєвода та Ксенія Черноус. У відділені гандболу в різних вікових категоріях перше місце здобули: Максим Удовіченко, Денис Шевеля, Михайло Мироненко та Іван Бондал.

Дзюдо

У змаганнях з дзюдо взяли участь 170 юних спортсменів. Переможцями у різних вікових та вагових категоріях стали: Тома Максимович, Михайло Рак, Марина Корнієнко, Ростик Романюк, Марина Рак, Паша Ясько, Карина Готра, Максим Пусан, Юрій Якименко, Костя Кириченко, Артем Запара, Артем Кішінець, Яша Командиров, Ілля Алімкін, Гліб Стеценко, Дмитро Пилипенко, Любомир Іващенко та Дмитро Микуца.

Бокс

Змагання проходили на базі ДЮСШ № 4. Більше ста боксерів виконували чотири вправи: стрибки у довжину, згинання-розгинання рук в упорі лежачі, підтягування на поперечці, стрибки зі скакалкою. Отже, переможцями у різних вікових групах стали: В. Ушаров, Р. Пішняк, Д. Яковлєв, В. Мальований, В. Ільницький, Д. Левченко, А. Бараніченко, О. Дейнега, І. Петров, Д. Черняк, В. Космінський та Д. Ткаченко.

Таїландський бокс та кікбоксинг

127 спортсменів визначали кращих із загальної фізичної підготовки виконуючи також чотири вправи: віджимання від підлоги, вправа на прес, удари руками по груші, удари ногами по груші. У різних вікових категоріях перемогу здобули: Владислав Пасічник, Андрій Осадчий, Дмитро Булищенко, Лев Осіпян, Раул Рустамов, Ельшан Набієв, Андрій Романенко, Тарас Ткаченко, Вадим Полежай та Анастасія Харченко.

Кожен учасник отримав грамоти, медалі та грошові винагороди. Крім того, В’ячеслав Дерев’янко отримав посвідчення майстра спорту України з дзюдо та окрему грошову винагороду.