У Полтаві нагородили майбутніх і нинішніх чемпіонів

У Полтаві нагородили майбутніх і нинішніх чемпіонів | Фото: rada-poltava.gov.ua

Мер Полтави вручив нагороди переможцям турнірів із волейболу, баскетболу, триборства, пауерліфтингу та легкої атлетики, які проходили в рамках V міської дитячої Спартакіади

Триборство

Понад двісті юних спортсменів під час змагання стрибали на скакалці, робили вправи на прес, бігали та стрибали у довжину. Переможцями в цьому виді спорту стали Георгій Коваленко, Антон Соколенко, Остап Кравченко, Ілля Якименко, Павло Гичак, Михайло Марченко, Анастасія Різник, Єлизавета Назаренко, Євгенія Руденко, Анастасія Височин, Анна М’яло та Тетяна Терещенко.

Були під час турнірів встановлені й невеличкі рекорди. Зокрема Павло Гичак у вправі зі скакалкою виконав 261 стрибок за хвилину, що є найбільшою кількістю разів серед учасників осінньої Спартакіади. Михайло Марченко також вразив суддів, піднявши корпус 79 разів за хвилину, що також є рекордом цього змагання.

Пауерліфтинг

У змаганнях з пауерліфтингу, що відбулися в рамках міської Спартакіади, взяли участь 27 спортсменів, які тренуються в ДЮСШ «Юність-1» та ДЮСШ «Колос». Переможцями за сумою виконаних вправ у різних вікових та вагових категоріях стали: Марія Майоренко, Вікторія Медюкова, Павло Дзюбан, Арсеній Петров та Максим Шостак.

Волейбол

У змаганнях взяли участь 140 дітей (70 юнаків та 70 дівчат). Переможцями турніру серед юнаків стали: Максим Бедуха, Нік Сотник, Станіслав Василенко, Сергій Ткаченко, Максим Видашенко, Артем Півень, Володимир Остапенко, Богдан Оніпко, Володимир Пругло та Микита Ткаченко. Серед дівчат кращими виявилися Олена Георгінська, Олена Лапаян, Ганна Беркита, Тетяна Афанасьєва, Єлизавета Комірна, Вероніка Стрільцова, Марина Зінченко, Вікторія Михайлова, Юлія Дінець та Владислава Пилипенко.

Баскетбол

У відкритій першості СДЮШОР Полтави змагалося 140 баскетболістів. Переможцями турніру серед дівчат стали: Тетяна Зозуля, Надія Телешик, Анна Блажко, Валентина Сметрова, Інна Карпенко, Ольга Костенко, Олександра Сурмило, Ірина Поліщук, Катерина Калініченко та Євгенія Фесенко. Серед юнаків перемогу здобули: Владислав Литвиненко, Михайло Миринець, Михайло Зезекало, Максим Гонтовий, Анатолій Бурлеков, Валерій Шесток, Костянтин Лисенко, Максим Романенко, Михайло Гусер та Богдан Глущенко.

Легка атлетика

328 вихованців ДЮСШ № 5, ДЮСШ «Колос» та ДЮСШ «Спартак» нещодавно змагалися між собою, долаючи різні дистанції та стрибаючи у довжину. Переможцями у різних видах вправ та вікових категоріях стали: Андрій Сидоренко, Таміла Маслова, Валентин Луб’янецький, Євгенія Кірсанова, Максим Мисяк, Матвій Озірний, Ольга Корсун, Юлія Сінна, Євген Маліновський, Ольга Золотар, Дмитро Подорожко, Аліна Билим, Симур Алмазов, Ніна Овсій, Катерина Максимець, Максим Зяблюк, В’ячеслав Закладний, Ірина Шевченко, Сергій Маник, Тетяна Синепол, Олександр Шендеровський, Дмитро Піддубний, Ілля Філь, Даша Реутська та Богдан Савченко.

Усі учасники змагань пішли додому із медалями, грамотами та грошовими винагородами. Окремі відзнаки з рук міського голови Олександра Мамая отримали чемпіони України з кросу Яна Янош й Антон Чепіжний та чемпіонка світу з пауерліфтингу Тамара Стенкова.