Полтавська дзюдоїстка виявилася сильнішою за туркеню

Юні українські дзюдоїсти посіли шість призових місць на першості Європи, серед них — і представниця Полтавської області

В останній день чемпіонату Європи з дзюдо серед кадетів, що проходив на Мальті, українські спортсмени виграти повний комплект нагород — бронзу, срібло та золото.

Серед дівчат на найвищу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 70 кілограмів зійшла Анастасія Турчин із Ровенщини, виявившись сильнішою за француженку. Єлизавета Каланіна з Полтавщини у битві за бронзу переборола туркеню Кара Кубру.

З-поміж юнаків відзначилися запорожець Богдан Заусько (вагова категорія «81 кілограм»). Він отримав «срібло» поступившись грузину. Давід Харебава з Івано-Франківщини у тій же ваговій категорій став володарем «бронзи». У двобої з майбутній переможцем він програв, а от у його земляка в поєдинку з третє місце виграв, повідомляє Укрінформ із посиланням на Федерацію дзюдо України.

У загальному підсумку Україна має третє командне місце (два «золота», одне «срібло» та три «бронзи»). Ще два призових місця трохи раніше принесли збірній Ольга Смольська (46 кілограмів) та Олександр Ємченко (55 кілограмів). Попереду за кількістю нагород — Росія та Грузія.